Проведена военно-спортивная игра "Жас-Ұлан". "Жас Ұлан" әскери-спорттық ойыны өткізілді » КГУ «Школа-лицей города Алтай»
» » Проведена военно-спортивная игра "Жас-Ұлан". "Жас Ұлан" әскери-спорттық ойыны өткізілді

✅2023 жылғы 4 мамырда Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 78 жылдығын, сондай-ақ Отан қорғаушылар күнін мерекелеу қарсаңында "Алтай қаласының мектеп-лицейі" КММ-де "Жас сарбаз" клубының мүшелерімен, 10-сынып оқушыларымен "Жас Ұлан" әскери-спорттық ойыны өткізілді, оның нәтижелері бойынша үздік оқушылар біздің мектептің атынан аудандық жарыстарда қатысады.
✅4 мая 2023 года, в преддверии празднования 78-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне, а также Дня защитника Отечества, в КГУ "Школа-лицей города Алтай" с членами клуба "Жас сарбаз", учениками 10-ых классов проведена военно-спортивная игра "Жас-Ұлан", по результатам которой лучшие ученики будут представлять нашу школу на районых соревнованиях.