Накануне проведения Дня" Шанырак". "Шаңырақ" күнін өткізу қарсаңында. » КГУ «Школа-лицей города Алтай»
» » Накануне проведения Дня" Шанырак". "Шаңырақ" күнін өткізу қарсаңында.

Накануне проведения Дня" Шанырак". "Шаңырақ" күнін өткізу қарсаңында.

"Шаңырақ" күнін өткізу қарсаңында Наурызнаманың онкүндігін мерекелеу аясында "Алтай қаласының мектеп-лицейі" КММ үлгі болатын отбасыларға құрмет көрсетілді. Ибрагимов - Кайсеневтер отбасы өзінің ашықтығымен, әрдайым мұқтаж адамдарға көмекке келуге деген ұмтылысымен ерекшеленеді. Қызы Лейла- Шығармашыл, белсенді, керемет билерімен ол лицейдің барлық концерттеріне қатысады.
Лукпановтар отбасы ұрпақтар бірлігін білдіреді. Кез-келген іс-әрекетте әрқашан бір-бірін қолдайды. Ұлдары Шалқар мектеп парламентінің президенті, спортшы, Алтай ауданының мақтанышы.
Шахгиреевтер отбасы-шығармашыл отбасы. Анасы гимнастика секциясының жетекшісі, тәлімгерлері оны сезімталдығы мен шығармашылығы үшін жақсы көреді және құрметтейді. Қызы Медина барлық жалпы мектептік іс-шараларға белсенді қатысады, ал ұлы Мовсар робототехниканың шыңын бағындырады.
Сатаевтар отбасы-ортақ іспен біріккен адамдардың үлгілі отбасы. Анасы қыздарын кез-келген бастамада, шығармашылықта және оқуда қолдайды. Қызы Лайлим барлық шығармашылық іс-шараларда, флешмобтарда бас көмекші, лицейдің кіші сынып оқушыларына қолдау көрсетеді. Отбасы-үлкен бақыт.
Лицейдің әрбір отбасы, ең алдымен, қолдау, сүйіспеншілік, сезімталдық пен түсіністік орнаған отбасылар. Біз оқушыларымыздың осындай ата - аналары бар екенін мақтан тұтамыз, өйткені олар тірегіміз және кез келген істегі одақтастарымыз.