"Наурыз мейрамы "онкүндігін мерекелеу аясында "Қайырмалдық" күні өткізілді. На кануне проведения дня "Кайырымдылык" в рамках празднования декады "Наурыз мейрамы" » КГУ «Школа-лицей города Алтай»
» » "Наурыз мейрамы "онкүндігін мерекелеу аясында "Қайырмалдық" күні өткізілді. На кануне проведения дня "Кайырымдылык" в рамках празднования декады "Наурыз мейрамы"
2024

"Қайырымдылық" күні қарсаңында "Наурыз мейрамы" онкүндігін мерекелеу аясында "Алтай қаласының мектеп-лицейі" КММ-де" наурыздың ғасырлық дәстүрлері" тақырыбында "№ 2 мектеп-интернаты"КММ тәрбиеленушілерімен бірлескен іс-шара өтті.
Үстел басында балалар 5-сынып оқушысы Реутович Лилияның жетекшілігімен моншақ тоқу бойынша шеберлік сыныбына қатысты. Біздің әрбір қонағымыз өзі үшін кішкентай сыйлықты жасап шықты.

На кануне проведения дня "Кайырымдылык" в рамках празднования декады "Наурыз мейрамы", в КГУ "Школа-лицей города Алтай" прошло совместное мероприятие с воспитанниками КГУ" Школа-интернат # 2" "Вековые традиции Наурыза".
За дружным столом ребята поучаствовали в мастер- классе по плетению бисером под руководством ученицы 5 класса Реутович Лилии. Каждый наш гость выполнил для себя небольшой подарок